Krotitelé dluhů

Brouzdám po internetu a přitom jako kulisa hraje televize. První program (jiný teď po digitalizaci nechytáme, na kouzelnou krabičku za pár tisícovek si musíme počkat). A tu jsem zaslechla v upoutávkách, že bude pokračování cyklu, který jsem neviděla. To by bylo taky jedno ..

Krása

Zahlédla jsem ji. Až se mi dech zatajil. Nemohla jsem uvěřit, že jsem ji zase potkala, je tak vzácná. Ne každý ji zpozoruje, kolikrát tě překvapí tam, kde ji vůbec nečekáš.Bylo v ní něco, něco, co mne donutilo zastavit se v každodenním spěchu. Opravdu jsem se zastavila a ..

Vkládání článků do minulosti

A jak se tak probírám pamětí (svou) a pamětí vyrovnávací, jak tak vzpomínám, o čem všem jsem vlastně v Samotářce psala, co zachránit, co nechat uplavat, musela jsem se rozhodnout, co udělat s těmi starými články, jejichž obsah se (i když někdy jen částečně) podařilo ..

Krvavý příběh pro otrlé

Pomsta za to, že jsem si vždy poctivě nečistila zuby.Jak pevně mi ho chytil kleštěmi a cloumal a cloumal, nekonečnědlouho, jeden po druhém. Oba dva. I ten bolavý i ten zdravý, tenmoudrý. Týden jsem se pak pořádně nenajedla. A teď se na mě sestřička usmívá, jako by se nic ..

Kvalitní a efektivní relaxace

Tantra je formou příjemné relaxace, která je vhodná jak pro ženy, tak pro muže. Je příjemné si občas odpočinout od pracovního procesu, nesoustředit se na nic jiného než na své tělo a prožívat příjemné uvolnění v každé buňce svého těla.Tantra masáže kladou důraz na ..

Elektronické časopisy pro každého

Všude se mluví o tom, že časopisy a noviny časem skončí. Klasické časopisy pro ženy, dětské komiksy i časopisy pro muže ale nemohou jen tak zmizet. Jsou součástí naší kuby ltury a takový čtyřlístek nás bezpochyby přežije všechny. Dokonce už i trafikantky se bojí o ..

elektronická cigareta

Elektronická cigareta - co to vlastně je? Elektronická cigareta je šikovný vynález, který se na celém světě stává nejmodernější náhradou klasických tabákových cigaret. Na rozdíl od nikotinových žvýkaček či náplastí totiž elektronická cigareta přináší kuřákům ..

Mezinárodní den žen

Mezinárodní Den Žen (MDŽ) je celosvětovým dnem, slavící ekonomické, politické a společenské výdobytky, jež si ženy vydobyly v minulosti, současnosti i budoucnosti. V některých zemích jako Čína, Rusko, Vietnam a Bulharsko je MDŽ státním svátkem. Prvně byl tento den slaven ..

Svatební Salony

Svatba je zcela nepochybně jeden z nejkrásnějších dní v životě mladé ženy, na který vzpomíná po celý svůj budoucí život. Obřad spojující osud muže a ženy a oslavující jejich vzájemnou lásku má tradici již po dlouhá staletí.Styl svatby může mít mnohé podoby a ..

Styly orientálního tance

Nejčastější styly orientálního tance:RAKS SHARQI - tanec sálový, nejrozvinutější forma břišního tance, kultivovaná směs prvků břišního tance ze všech koutů arabského světa. Obsahuje několik specifických částí a dá se říct, že nabízí divákovi téměř vše, co ..

Patří ženy do světa IT či nikoliv…?

Ženy ve vedoucích funkcích ve firmách a jejich celkové postavení v managementu společností je jedním z často zmiňovaných témat v oblasti gender. Nejinak nebo ještě možná více se nad tímto tématem pozastavujeme v oblasti informačních a komunikačních technologií, kam ženy ..

Mám v sobě ďábla i anděla

Podle lidového vtipu je andělem žena mající okrouhlá kolena a má-li je hranatá, skrývá v sobě ďábla. Pomiňme však hospodské povídačky a zaměřme se na to, jak se chová žena, která - přeneseně - působí jako anděl, ale skrývá v sobě manýry ďábla, mluví se o ní ..