Sex po porodu

Narození miminka je pro celou rodinu velká událost, kterou prožívají různým způsobem všichni. Občas je ale nutné si uvědomit, že rodina není jen čerstvě narozené miminko, ale i partneři, z jejichž lásky a taky milování dítě vzniklo. Jak na sex po porodu, i když máte ..

Singles: sociologický fenomén dneška

Život single je dnes považován za životní styl dnešní generace a za jeden ze sociologických fenoménů dneška. Kdo je to single? je to člověk ve věku 25 – 40 let žije sám, nežije ani „na hromádce“ je ekonomicky nezávislý nemá konkrétní představy o budoucnosti a je s ..

Koktejly lásky

Koktejl lásky Co budete potřebovat: 2 jablka, manga, 100 ml jablečného džusu, 200 g bílého jogurtu, 2 čajové lžičky medu, špetku skořice.Oloupaná jablka a mango nakrájejte na menší kousky a spolu s ostatními surovinami dejte do mixéru a rozmixujte. Poté nápoj nalijte do ..

Návod, jak sbalit pana Božského

Zahrajte si na lovnou zvěř Každý muž má v sobě po předcích instinkt lovce. Mají rádi vzrušení při lovu a proto dávají přednost kořisti před naservírovanou večeří. Nechte se ulovit, nenabízejte se mu hned na stříbrném podnose. První rande (tzv. oťukávačka) První ..

První dovolená s přítelem

Znáte se už nějakou dobu, hodně toho o sobě už víte a teď Vás čeká vytoužená společná dovolená. 24 hodin denně spolu – každý den se budete spolu probouzet, jíst, plánovat, co budete dělat celý den (jestli pojedete na výlet nebo zůstanete v hotelu), trávit spolu večery ..

Kde vzniká zamilovanost?

Vědecký výzkum byl proveden na Yeshiva University v New Yorku pomocí magnetické rezonance. Vědci zkoumali, co děje v hlavě zamilovaných lidí novou moderní radiologickou metodou, která umožňuje diagnostikovat patologické jevy v lidském organismu, aniž by museli operovat. A jak ..

Jsou muži a ženy opravdu tak rozdílní?

Předpoklady můžu a žen vycházejí z historie lidského rodu. Mužovou náplní práce v historii bylo obstarat jídlo pro svou rodinu a ochránit ji před nepřítelem. Žena byla dárkyní života a pečovala o rodinný krb.Tyto role se však změnily v moderním světe. U muže je na ..

Proč nás přitahují „bad boys“?

Stále se zamilováváte do stejného typu může, kterého můžete klidně nazvat rebelem nebo špatným chlapcem. „Bad boys“ u žen slaví úspěchy, každá totiž touží po dobrodruhovi, který ji ochrání - jako je např. James Bond.Tím, že Váš příští chlap bude naprosto stejný, ..

Žijeme spolu na hromádce

Do roku 1990 se v České republice narodilo mimo manželství asi 8 % dětí, dnes je to číslo vyšší a pohybuje se kolem 30 %. To znamená, že téměř každá třetí dvojíce dnes volí život na hromádce před manželstvím. To vypadá jako by manželství vyšlo nějak z módy. Proč to ..

Láska přes internet

Láska a vztahy se dnes mění, stále více lidí píše na internetové seznamky a žije více za počítačem než mimo něj. Je to přirozený důsledek vývoje lidstva. Technologie jde stále kupředu, každá domácnost má svůj počítač a připojení na internet, pomalu už nenajdete ..