Singles: sociologický fenomén dneška

Život single je dnes považován za životní styl dnešní generace a za jeden ze sociologických fenoménů dneška. Kdo je to single? je to člověk ve věku 25 – 40 let žije sám, nežije ani „na hromádce“ je ekonomicky nezávislý nemá konkrétní představy o budoucnosti a je s ..

Koktejly lásky

Koktejl lásky Co budete potřebovat: 2 jablka, manga, 100 ml jablečného džusu, 200 g bílého jogurtu, 2 čajové lžičky medu, špetku skořice.Oloupaná jablka a mango nakrájejte na menší kousky a spolu s ostatními surovinami dejte do mixéru a rozmixujte. Poté nápoj nalijte do ..

Návod, jak sbalit pana Božského

Zahrajte si na lovnou zvěř Každý muž má v sobě po předcích instinkt lovce. Mají rádi vzrušení při lovu a proto dávají přednost kořisti před naservírovanou večeří. Nechte se ulovit, nenabízejte se mu hned na stříbrném podnose. První rande (tzv. oťukávačka) První ..

První dovolená s přítelem

Znáte se už nějakou dobu, hodně toho o sobě už víte a teď Vás čeká vytoužená společná dovolená. 24 hodin denně spolu – každý den se budete spolu probouzet, jíst, plánovat, co budete dělat celý den (jestli pojedete na výlet nebo zůstanete v hotelu), trávit spolu večery ..

Kde vzniká zamilovanost?

Vědecký výzkum byl proveden na Yeshiva University v New Yorku pomocí magnetické rezonance. Vědci zkoumali, co děje v hlavě zamilovaných lidí novou moderní radiologickou metodou, která umožňuje diagnostikovat patologické jevy v lidském organismu, aniž by museli operovat. A jak ..

Jsou muži a ženy opravdu tak rozdílní?

Předpoklady můžu a žen vycházejí z historie lidského rodu. Mužovou náplní práce v historii bylo obstarat jídlo pro svou rodinu a ochránit ji před nepřítelem. Žena byla dárkyní života a pečovala o rodinný krb.Tyto role se však změnily v moderním světe. U muže je na ..

Proč nás přitahují „bad boys“?

Stále se zamilováváte do stejného typu může, kterého můžete klidně nazvat rebelem nebo špatným chlapcem. „Bad boys“ u žen slaví úspěchy, každá totiž touží po dobrodruhovi, který ji ochrání - jako je např. James Bond.Tím, že Váš příští chlap bude naprosto stejný, ..

Žijeme spolu na hromádce

Do roku 1990 se v České republice narodilo mimo manželství asi 8 % dětí, dnes je to číslo vyšší a pohybuje se kolem 30 %. To znamená, že téměř každá třetí dvojíce dnes volí život na hromádce před manželstvím. To vypadá jako by manželství vyšlo nějak z módy. Proč to ..

Láska přes internet

Láska a vztahy se dnes mění, stále více lidí píše na internetové seznamky a žije více za počítačem než mimo něj. Je to přirozený důsledek vývoje lidstva. Technologie jde stále kupředu, každá domácnost má svůj počítač a připojení na internet, pomalu už nenajdete ..

Nevěra- zabiják vztahu?

Psychologové tvrdí, že člověk lže, něco předstírá nebo říká polopravdu každých pět minut. Lhaní se tak stává běžnou součástí našeho života. Má mnoho podob a každý z nás lže trochu jinak. Jak jste na tom s lhaním například vy? Napovědět vám mohou třeba ..

Svatby za všechny peníze

Jak vypadá svatba, když je výše konečného účtu pro hostitele nejméně podstatná položka svatebního itineráře? Svatby bohatých se stávají okázalými přehlídkami luxusu a extravagance, kterým přihlížejí tisícovky svatebních hostů. Přinášíme vám přehled svateb, na ..