Přírodní či biokosmetika

Pro mnohé z nás je nákup biopotravin přirozenou věcí. Jsou bohaté na důležité živiny a pomáhají nám minimalizovat nebezpečí umělých pesticidů, hnojiv a přídatných látek, kterým se snažíme vyhnout. Navíc, protože jsou produkovány udržitelným způsobem, chrání ..

Dekorativní kosmetika

Kosmetika a péče o nehtyDnes každá žena touží mít krásné upravené nehty a hebké ruce. Ne, ale každému příroda nadělila krásné dlouhé prsty a hedvábné ruce a k tomu ještě zdravé a silné nehty, s těmito problémy nám dnes pomáhají takzvané gelové nehty. Kosmetika a ..

JAK SE VYZNAT V PŘÍRODNÍ KOSMETICE

Image kosmetických značek už se prakticky neobejde bez přívlastků „přírodní“ či „bylinná“. Podle čeho se může orientovat spotřebitel, který si chce vybírat výrobky skutečně ohleduplné k přírodě i k vlastnímu zdraví?Stále se rozšiřující škála výrobků, ..

Základy správného odlíčení

Během dne se na pleti usadí spousta nečistot, jako je prach, mastnota, pot, odumřelé buňky a zbyty make-upu. Všechny tyto nečistoty ucpávají póry, pokožka nemůže dýchat a vytváří se ideální prostředí pro baktérie. Špatné odlíčení navíc přispívá k tvorbě vrásek, ..

Sladká depilace – Body Sugaring

Co to je sladká depilace Tisíce let stará tradice, kterou probudila dnešní doba a jí přizpůsobená depilační technika. K odstranění chloupků se používá cukrová pasta, která je tvořená ze směsi vody, cukru a citrónové šťávy. Jde o zcela přírodní metodu z přírodních ..

Zvětšení prsou přírodní cestou

Opravdu existuje možnost pomocí přírodních přípravků zvětšit a zpevnit ňadra? Ano existuje a navíc opravdu funguje. Pevná a plná ňadra jsou symbolem a synonymem pro ženskou krásu. Zároveň jsou ale nedílnou součástí psychiky a sebevědomí ženy. Velikost prsou se během ..

Kosmetika a pomůcky určené k péči o řasy

Je samozřejmostí, že se každá žena pravidelně věnuje své pleti a stará se o ni. Ale pozornost je třeba věnovat i jednotlivostem, například řasám. Vhodnou kosmetikou pro řasy může být třeba ricinový olej. Péče o řasyPodle jistého průzkumu si až 80 % mužů vybírá své ..

Konturovací tužka na rty

Líčení směřuje spíše k přirozené kráse než k extravaganciV módě můžeme postupem času sledovat stále větší volnost. Vedle nejmodernějších materiálů a asymetrických střihů se objevují i modely ze šedesátých let, kombinace všech možných barev a meze se nekladou ani ..

Podstoupila byste plastické operace?

Nové trendy: Napříč geografií, uměním, estetikou… Asi byste těžko hledala ženu, která by byla sama se sebou na sto procent spokojená. Některá to otevřeně přizná a některá si tyto pochybnosti nechává pro sebe. Ztráta sebevědomí se může týkat jak vlastností, kdy si žena ..

Lightmaska se hodí nejen k relaxaci

Při fotostimulaci se využívají světelné záblesky, které ti zkušený terapeut pomocí počítače vytvoří přesně na míru. Program„užíváš“ patnáct minut denně prostřednictvím světelné masky.Fotostimulace pracuje se záblesky, zatímco běžně využívaná fototerapie ..