98ZOBRAZENÍ

 

Opravdu existuje možnost pomocí přírodních přípravků zvětšit a zpevnit ňadra? Ano existuje a navíc opravdu funguje. Pevná a plná ňadra jsou symbolem a synonymem pro ženskou krásu. Zároveň jsou ale nedílnou součástí psychiky a sebevědomí ženy.

 Velikost prsou se během života ženy mění. Velký vliv na velikost a tvar prsou mají zejména přibírání a úbytky na váze, těhotenství, kojení a samozřejmě hormonální změny. Pro velkou skupinu žen je vzhled jejich prsou součástí jejich sebevědomí, utváří jejich psychickou pohodu a postoj k sobě samé. Ňadra se stala ve společnosti díky medializaci nepřirozeným symbolem ženské krásy.

Vyrovnat se s jakoukoliv odlišností ve velikosti či tvaru prsou může být pro ženu velkým psychickým problémem. Často tato skutečnost vede až k pocitu méněcennosti. Naštěstí možnost ovlivnit tvar a velikost existuje a metod je několik. První je samozřejmě chirurgický zákrok, ale tuto metodu zde rozebírat nebudeme. Nás bude zajímat jak užívání přírodních látek, tak proces mechanický, čili pohyb.

Existují například přírodní látky složek ActiveVolume a ActiveForm, které posilují příznivý účinek ženských hormonů (estrogenů) na pevnost, plnost, tvar a objem prsou. Tento vliv na prsní tkáň je přirozeně snížen při menstruaci nebo v období menopauzy a po menopauze. Izoflavony a další obsažené přírodní rostlinné látky dokážou šetrně doplnit chybějící vliv estrogenů. Dlouhodobé užívání přípravku NadraIN zvětšuje objem prsou, zpevňuje prsní tkáň a tím zlepšuje tvar prsou. Užívat by se měl minimálně dva až tři měsíce. Prsa si můžete zvětšit i vlastním přičiněním a zadarmo. Cílená masáž prsou, může zvětšit jejich objem až o dvě čísla. Na citlivý bod pod bradavkami na každém prsu přiložíte dva prsty, natažený ukazováček a prostředníček. Prsa pak masírujete krouživými pohyby. Stačí pět minut každý den.

Oba tyto způsoby jsou dlouhodobé a účinek určitě nebude u všech žen stejný, než se ale rozhodnete pro chirurgické řešení, není od věci vyzkoušet i tyto možnosti. Co když zrovna vy budete tou šťastnou, na kterou to bude fungovat.