60ZOBRAZENÍ

Staráš se pravidelně o své nehty? Investovala jsi do nich už spoustu peněz a také času? Ale stále to není ono? Ne každý výrobek je na tvé nehty vhodný, a proto je potřeba si nejprve zjistit, jaký typ nehtů máš. Poznej své nehty lépe a začni se o ně správně starat. Se správnou péčí docílíš krásných a zdravých nehtů.

Pokud používáš nevhodné produkty, pak na svých nehtech uděláš více škody než užitku. Všechny nehty nejsou totiž stejné a podobně jako vlasy, tak i nehty se rozdělují do několika skupin. Pojď se s námi podívat, co potřebují tvé nehty a co jim zase naopak škodí.

Suché nehty

První variantou jsou suché nehty, které se nelesknou a postrádají vláčnost. Často takové nehty vypadají neudržovaně, i přesto, že jim věnuješ dostatečnou péči. Jak ale poznat, že zrovna tvé nehty jsou příliš suché? Stejně jako je to u suché pleti, někdy může pálit a pnout.

Určitě se ráda díváš na gelové nehty fotogalerie, kde mají dívky krásné a upravené nehty. Ty je takové můžeš mít i bez použití UV gelu. Stačí vrátit nehtům ztracenou vitalitu a hydratovat je. Dej svému organismu vitamin E, který začne působit tam, kde má. Vyvaruj se ale perleťovým lakům, které vysušují.

Křehké nehty

Další variantou jsou křehké nehty, které poznáš tak, že se snadno ohnou. Takové nehty postrádají hydrataci a pružnost. Dokonce se často lámou či třepí. Na křehké nehty je ideální mandlový olej, který je vhodné aplikovat na noc. Vyhýbej se ale přípravkům, které tvé nehty vysuší.

Poškozené nehty

Nejčastěji se u dívek vidí poškozené nehty, také jsou viditelné na první pohled. Odlupují se, štěpí se a mají problémy s hydratací. Takovým nehtům byste měli dodat jejich ztracené vitamíny pro pevnost, pružnost a zdravý vzhled. Důležité je nehty pravidelně zastřihávat. Nehty se vám mohou poškodit v případě, že jste měli aplikované gelové nehty, gelové laky a podobně.

Normální nehty

Poslední a nejideálnější jsou normální nehty, které vypadají normálně a zdravě. Důležité je udržovat jejich péči a používat hydratační krémy na ruce.