58ZOBRAZENÍ

 
Jsou velmi podobné evropským (středoevropským) vlasům.  V porovnání s ostatními dodavatelskými oblastmi jsou velmi vhodné pro prodlužování v Čechách. Jsou k dostání i ve světlých odstínech nebo již prosvětlené uměle. Jsou to vlasy rovné, vlnité i kudrnaté, poměrně kvalitní s hezkým leskem. Přestože mají velice podobné vlastnosti jako středoevropské vlasy, je možné je ještě nakoupit levněji. Jsou kvalitní, lesklé, necuchají se. V poslední době se objevila překvapivá novinka - velmi světlé a dlouhé "Kazach" vlasy - až do módních bílých odstínů, na které se vrací pochvalené reference.

 INDICKÉ VLASY

Mezi indickými vlasy existují velké rozdíly a jsou oblasti, kde jsou odstíny světlejší a vlasy jemnější a naopak. Vše pak záleží na obchodní nabídce a ceně.  Je to již oblast s výrazně termálními vlasy a silnou pigmentací, jejichž průměr i tuhost jsou větší. Většinou se změkčují a zjemňují a prodávají se pak pod označením Evropský typ nebo standard. Mohou být i ve světlých odstínech.  Pokud jsou to vlasy z dobré oblasti kde je znát evropský vliv, lze je doporučit jako levnější alternativu. Je nutno počítat s tím, že jsou náchylné na zvlnění - především při navlhčení. Jejich kudrnatost pak dodává větší objem.

ASIJSKÉ VLASY

Asijské vlasy jsou silné, rovné a dlouhé. Mají nevýraznou kutikulu a silně zastoupenou  Medulu. Jejich použití v naší oblasti bez předchozí úpravy je poměrně složitým úkolem a zákaznice musí mít v genech tuto oblast. Při srovnání s rovnými evropskými vlasy je rozdíl víc než markantní.  Tyto vlasy se pak strojově ztenčují na pravidelný kruhový průměr, odstraňuje se z nich kutikula a lesk se jim dodává silikonovým povlakem.  Jsou nejlevnější, nejrozšířenější, dodávají se často již barvené. Na první dotek i pohled jsou velmi podobné evropským vlasům. Hotový účes je pohledný - ale bohužel pouze po velmi krátkou dobu. Po smytí silikonu a ostatních látek vlasy ztrácejí většinu své "jiskry"¨

EVROPSKÉHO TYPU

ztenčené, chemicky zpracované, převážně indického a asijského původu. Jsou v nabídce v mnoha odstínech a přesných délkách. Tyto pravé vlasy se běžně používají na prodlužování vlasů a mnoho dodavatelů je vydává za evropské. Zpracované vlasy jsou krásné, ale po několika umytích ztratí lesk a zpravidla změní tvar. Některé vlasy z této kategorie vydrží i dlouhodobě při šetrné péči. Ačkoliv máme tyto vlasy od renomovaných výrobců, kvůli ztenčení - (je z nich chemicky odstraněna vrchní vrstvička, aby byly tenčí) vyplývá, že jejich odolnost proti vlasům panenským, je neporovnatelně kratší. Tyto vlasy nelze reklamovat.