64ZOBRAZENÍ

 
Jestliže máte tmavé kruhy pod očima, měly byste použít korektor v růžovém, broskvovém nebo žlutém barevném tónu. Poté tento vámi zvolený barevný tón naneste na postižená místa. Vyhněte se používat švestkové, fialové a červené odstíny.

Matná pleť

Je-li vaše pleť matná, použijte žínku. Namočte ji ve vlažné vodě a vymačkejte na ni šťávu z limetky. Takto připravenou žínku přiložte na tvář a zopakujte to třikrát až čtyřikrát. Potom bude pokožka krásně zářit.

Pupínky

Máte-li skvrny, pupínky, nebo černé tečky na tváři? V tom případě večer vezměte jedlou sodu s vodou a společně je vetřete na postižená místa. Tato směs bude účinkovat po celou noc. Ráno bude jedlá soda úplně vyschlá.

Rozpraskané rty

Jsou-li vaše rty rozpraskané, měly byste je opatrně zbavit uvolněné kůže a poté velmi jemně natřít balzámem na rty.

Zničené oční stíny:

V tomto případě můžete použít pudr a jemně poprášit oční víčko. Takto poprášené oční víčko opatrně prstem promněte a odstraňte zbytky pudru.

Tipy, jak rychle provést rychlou korekci pleti

Všechny ženy usilují o pěknou a zářící pleť. Někdy to je opravdu těžké zvládnout zvláště, když máme za sebou perný den, či týden. Jedna z nejdůležitějších věcí pro krásnou a hebkou pleť je dostatečný pitný a spánkový režim. Je také velmi důležité každý večer před spaním se odlíčit. V opačném případě pleť velmi rychle stárne a ztrácí na hebkosti.

Jestliže jste byly celou noc vzhůru, nejlepším lékem pro oči je nakrájet čerstvou okurku. Plátky takto připravené okurky vložíme na oči a ponecháme po dobu pěti minut. Tím se sníží napětí v očích, otok okolo očí a kruhy pod očima mizí mnohem rychleji. Posledním krokem je čistící voda, kterou potřeme obličej a odstraníme nevzhledné tečky.

Dalším nápadem, jak rychle zkorigovat pokožku, je použít základní make-up před použitím denního make-upu. Můžete také zvýraznit lícní kosti make-upem s lesklým pudrem a zvýraznit tak rysy obličeje. Lesklé pudry jsou tím nejlepším, co můžete použít. 

Nyní se dostáváme k méně častým typům. Pro odstranění odumřelých buněk z pokožky nám poslouží přírodní cukr, který je jemný. Dalším způsobem, jak si rychle ošetřit pokožku, je recept, na který budete potřebovat 1 lžíci olivového oleje a 1 šálek majonézy. Tuto pastu smícháme a ponecháme na obličeji 7 minut působit. I když se to zdá absurdní, je to osvědčený a rychlý způsob. Existují i dlouhodobé, stejně tak jednoduché, způsoby ochrany. Pamatujte si, že nadměrné slunění poškozuje pokožku také. Proto používejte ochranu proti slunečnímu záření.