308ZOBRAZENÍ

Co to je sladká depilace

Tisíce let stará tradice, kterou probudila dnešní doba a jí přizpůsobená depilační technika. K odstranění chloupků se používá cukrová pasta, která je tvořená ze směsi vody, cukru a citrónové šťávy. Jde o zcela přírodní metodu z přírodních látek. Sladká depilace neobsahuje žádné chemické látky, parfémy nebo barvivo. Tím jsou vyloučeny škodlivé vedlejší účinky či alergické reakce. Vysoké množství cukru působí zároveň jako přirozená antibakteriální ochrana, nemusíte se tak bát infekce.

Proč vyzkoušet sladkou depilaci

Tento způsob depilace efektivně odstraňuje velmi krátké i zarostlé chloupky. Díky tomu je vaše pokožka hladká téměř nepřetržitě. Metodu sladké depilace můžete aplikovat na kteroukoli část těla a modelovat s ní i velmi jemné linie (například obočí). Vhodné zejména na citlivá místa – podpaží, intimní partie. Pravidelnou a dlouhodobou sladkou depilací docílíte jemnějších chloupků, které vám porostou v menším množství. Po podstoupení této metody bude vaše pokožka čistější a jemnější. Pasta totiž odstraňuje i odumřelé kožní buňky.

Co od sladké depilace čekat

Touto metodou vám mohou být odstraněny chloupky dlouhé pouze 2 mm. Pasta se rychle vstřebává do pokožky, kde uvolní i ty zarostlé. Přitom se nepřilepí přímo ke kůži (jako vosk), ale pouze k chloupkům. Jemným trhnutím ve směru růstu se pak chloupky vytrhnou. Sladká depilace je díky tomu téměř bezbolestná. Z počátku může pokožka jen trošku zčervenat. Účinek je individuální, většinou vydrží asi 6 týdnů.

Celý úspěch spočívá ve správném provedení, nasazení a strhnutí. Proto si na sladkou depilaci zajděte do kosmetického salonu a neexperimentujte doma. Cena se pohybuje podle vybrané části těla. U celých nohou je to například kolem 700 Kč.