48ZOBRAZENÍ

 

Znáte se už nějakou dobu, hodně toho o sobě už víte a teď Vás čeká vytoužená společná dovolená. 24 hodin denně spolu – každý den se budete spolu probouzet, jíst, plánovat, co budete dělat celý den (jestli pojedete na výlet nebo zůstanete v hotelu), trávit spolu večery a také spolu usínat.

Takhle to vypadá ještě skvěle, celý týden jen pro sebe – to bude romantika. Jenže to není vše, na něco jsme zapomněli. Připravte se i na stinné stránky dovolené – na problémy a krizi. Upevní Váš vztah nebo se rozejdete?

Teprve společná dovolená ukáže

Především pokud jste spolu teprve krátkou dobu, společná dovolená ukáže, jaký je Váš milovaný doopravdy. Poznáte ho, jak se rozhoduje v určitých situacích, jestli chce být na dovolené aktivní tak jako vy nebo se jen válet na lehátku pod deštníkem. Všechno jsou to jen maličkosti, které ale mohou přerůst ve velké hádky a nakonec může celý Váš vztah skončit rozchodem.

Komunikace je důležitá

Dříve než na Vaši společnou dovolenou vyrazíte, ujasněte si, jak všechno bude probíhat, tak aby nedocházelo ke zbytečným sporům. Jakým způsobem se budete stravovat, pojedete na výlety, jak budete vyplňovat volný čas? Nuda je ten největší zabiják pohodové dovolené. Je pravděpodobné, že když se budete nudit, tak do sebe začnete rýpat a to může mít také za následek, že spolu přestanete mluvit už uprostřed dovolené, pokazíte si náladu a domů odjedete každý sám.