55ZOBRAZENÍ

Stále se zamilováváte do stejného typu může, kterého můžete klidně nazvat rebelem nebo špatným chlapcem. „Bad boys“ u žen slaví úspěchy, každá totiž touží po dobrodruhovi, který ji ochrání - jako je např. James Bond.
Tím, že Váš příští chlap bude naprosto stejný, jste si téměř jistá. Ptáte se, můžu za to já, je to ve mně?
Nezoufejte, takových žen jako jste vy je na světe spousta a každá chce vědět proč to tak je. Na tuto otázku existuje několik vysvětlení.

Jste stejná jako on

Pravdou je, že ženu většinou lákají takoví muži, které sama přitahuje svou osobností. Proto se slabé zakomplexované ženy vrhají do vztahů s tyrany, kteří její slaboty využívají. Takže za to nemůže ten chlap, ale jedině vy sama. Jestli nechcete stále přitahovat rebely, musíte změnit napřed sama sebe – můžete začít např. tím, že si zvednete sebevědomí.

Nejste si jím vůbec jistá

Má zajímavou práci, spoustu zájmů a přátele, kolem sebe mraky sexy žen...stále mu někdo volá, zve ho na večírky a nejrůznější události...a vy se cítíte jako byste byla úplně ta poslední, které by se věnoval – to Vás samozřejmě hodně štve.
Jakmile si ale jednou za čas a konečně Vám „po týdnu“ napíše SMS, proklejete ho a zanadáváte si, ale stejně se cítíte jako byste se právě vznášela na obláčku.
Proč Vám taková láska vlastně vyhovuje...? Přitažlivost se skrývá v nejistotě, která Vás nenechá odpočinout.

Může za to příroda

Britský časopis Biology Letters uveřejnil zajímavou studii, ve které se píše, že ženy rozluští sílu „samečka“ čichem. Podle této studie voní muži – vůdci smečky úplně jinak než ti, kteří se neumí vůbec prosadit.

Co z toho tedy vyplývá?
Můžete ho přimět k svatbě, dokonce si sním založit rodinu i k plnění povinností rodinného života, ale rebel se nikdy nezmění...stačí trošku větší problém nebo nátlak z Vaší strany a vezme Vám do zaječích. Rebela musíte brát takového jaký je nebo ho nechat jít.