138ZOBRAZENÍ

Každým rokem nastává spousta oslavných příležitostí. Slaví se narozeniny, výročí, jmeniny, svatba, Vánoce či den svatého Valentýna. Ale jestliže vám už dochází nápady na vhodné dárky, inspirujte se na internetu. Moderními a originálními dárky jsou v současné době zážitky, ať už adrenalinové či odpočinkové. V dnešním článku se podíváme na originální dárky, kterými můžete své blízké potěšit jak v den jejich narozenin, tak i na Vánoce, které se pomalu blíží.

Tandemový seskok padákem nikdy nezklame

Adrenalinové zážitky jsou samotnou kapitolou. V nabídce je celá řada zážitků, které tělu dopřávají adrenalin – od bungee jumpingu, přes zorbing až po tandemový seskok padákem. Můžeme jednoznačně říct, že lidé často sahají právě po tandemovém seskoku. Jedná se o unikátní a originální dárek, který spojuje hned několik zážitků dohromady. Jednak člověk stoupá letounem do výšky 4 000 metrů nad zemí. Vyhlídkový let trvá deset až patnáct minut a oslavenec může zatím sledovat daleké okolí z ptačí perspektivy.

Dále se v zážitku promítne volný pád. Jakmile totiž člověk vyskočí z letounu, užije si volný pád rychlostí až 200 km/hod. Nakonec se rozevře padák a člověk klesá pomalu k zemi. Tandemový seskok padákem je neuvěřitelný a nezapomenutelný zážitek, který jako dárek rozhodně nezklame.Relaxační originální dárky

Jestliže oslavenec není typ člověka, který by vyhledával adrenalin, můžete sáhnout po relaxačních zážitcích. V takové kategorii najdete masáže všeho druhu. Proslulé svými blahodárnými účinky jsou masáže lávovými kameny či čokoládové masáže. Další originální dárky v této kategorii jsou víkendové pobyty v lázeňských a wellness zařízeních. V neposlední řadě můžete zakoupit poukaz na pivní koupele, které ocení nejen mnozí muži, ale i ženy. Chmelový nápoj má totiž na tělo skvělé účinky.

Originální dárky jsou rozmanité a z pestré nabídky si vybere každý. Dopřejte svým blízkým ten nejlepší dárek na trhu.

Kde zážitkové dárky kupovat?

Otázkou ale zůstává, kde takové originální dárky zakoupit. Samozřejmě na internetu. Je dostupná celá řada webových stránek, která se specializuje výhradně na zážitky, ať už adrenalinové či relaxační. Velmi oblíbenou stránkou mezi slovenskými i českými uživateli je www.adrenalinove-darceky.sk. Zde najdete zážitky rozdělené do přehledných kategorií, a tak zavítáte do takové, která vás zrovna zajímá.