138ZOBRAZENÍ

 
Oranžová rtěnka je trend, který stále trvá. Je to sice velmi troufalá barva, ale existuje mnoho odstínů, takže si každá z nás najde ten správný odstín ke své pleti. Zároveň je možné různé barvy nakombinovat a vytvořit si tak vlastní, skvěle padnoucí odstín. Oranžová jako taková je hodně jasná barva, proto se hodí k jemně namalovaným očím, Ale záleží na oblečení, i výrazné oči s touto barvou rtěnky mohou skvěle podtrhnout celý outfit.

Oranžová rtěnka frčí už několik sezón stejně tak jako jakékoliv výrazné rty. A letos na jaře se vůbec nic nemění. Oranžová je dostupná v mnohých odstínech, proto výběr správného odstínu je velmi důležitý pro celkový dojem. Oranžová je jasná a výrazná barva a existují určitá pravdila, jak ji správně nosit a nezničit si takto celý look.

Nepřehánějte to. Mějte oči světle namalované, nejlépe jen řasenkou. Oční stíny a možná i lehká vrstva přírodních očních stínů, to vše je v normě. Stíny volte nahé, dohněda, zlatavé nebo jemně meruňkové.

 Naučte se aplikaci. Zářící barvy potřebují perfektní aplikaci a chyby se v tomto případě neodpouští. Ujistěte se, že jste při nanášení rtěnky neudělala žádnou chybu.

Promyslete si to. Nezapomeňte myslet na celý vzhled a promyslete si, které oblečení z vašeho šatníku bude dobře sedět s barvou rtů. Celkový dojem by měl být harmonický a nepřehnaný.

Ujistěte se, že tato rtěnka se hodí se hodí také k vaší barvě vlasů.

Při výberu oranžového odstínu rtěnky se ujistěte, že sedí k odstínu pleti. Pokud je barva vaší pleti velmi světlá, zvolne si rtěnku s čirou texturou a matnou povrchovou úpravou. Tmavý odstín pleti vám umožní nosit také různé světlé odstíny oranžové. Před koupí rtěnky si vyzkoušejte několik odstínů, protože na každém bude rtěnka vypadat jinak.

Dejte si pozor na přílišnou výstřednost. Chcete být krásná, ne vypadat jako klaun.