68ZOBRAZENÍ

Propotili jsme v rámci svého hubnutí hektolitry potu na nejrůznějších posilovacích strojích? Máte pocit, že se brzy předávkujete všemi těmi hubnoucími prášky? Zkuste přejít na modernější metody snižování váhy. Jsou levnější.

Věda a výzkum nám přináší neustále nové objevné metody, jak si zlepšit život. Když se k tomu přidají hromadné nákupy se slevou na specializovaných internetových serverech, jeden z nejefektivnějších způsobů jak zhubnout je na světě. Představujeme vám několik unikátních postupů, jak bezbolestně regulovat nejen svou váhu, ale také celkově přispívat k vašemu zdraví.

Léčba rázovou vlnou

Rázová vlna s kadencí 8000 rázů zní dost bolestivě. Není se ale čeho bát. Léčba rázovou vlnou je naprosto bezbolestná a překvapivě prospěšná. Navíc je celá procedura velmi příjemná.

V první řadě tato metoda velice efektivně odstraňuje celulitidu a s dlouhodobým účinkem zpevní tkáň. Kůže tak získá mladistvý vzhled. Přístroj RPW stimuluje metabolismus a krevní oběh, což zrychluje vyměšování škodlivých a nepotřebných látek z těla.

V profesionálních studiích je někdy léčba rázovou vlnou poměrně drahá záležitost. Doporučujeme proto využít hromadné slevy, díky kterým bude celá procedura o téměř 70 levnější. Slevy v Praze a dalších velkých městech jsou plně podporovány. Stačí si vybrat termín.

Kryolipolýza

Jedná se v podstatě o liposukci zmražených buněk podkožního tuku. Během jednoduchého zákroku se podchladí lipidy, které po krystalizaci odumřou. Společně s bílými krvinkami jsou pak neinvazivně odstraněny z těla. Výsledky jsou zaručené mnoha odbornými studiemi. Žádné viditelné stopy nehrozí. Video ke shlédnutí zde.

Jednorázová kryolipolýza trvá zhruba hodinu. Je dobré tuto metodu spojit také s půlhodinovou lymfodrenáží. Tato neinvazivní metoda hubnutí je velkým hitem současnosti především díky nenásilnému procesu a hlavně trvalému efektu. Přebytečný tuk odchází z těla naprosto přirozenou cestou.

I na kryolipolýzu nabízí servery na hromadné nakupování unikátní wellnes slevy. Někdy dokonce překračují slevy hranici 90%. Mnohatisícový zákrok tak můžete získat za pár stovek. Ani tyto slevy pro Prahu nekončí na Zbraslavi. Hledejte další výhodné hromadné slevy na internetu a jistě najdete řadu dalších výhodných nabídek na zlevněné moderní metody hubnutí.