109ZOBRAZENÍ

Zarovnání jizev po akné

Mezi významné výhody metody radiofrekvenční kůže zpřísnění ve srovnání s chemickým peelingem nebo laserem kůže, lze uvést to, že je to skvělé lidi s tmavou, tak světlou pleť obličeje.

Indikace k radiofrekvenční kůže

Samozřejmě, radiofrekvenční facelift nemůže zcela nahradit chirurgický zákrok, tak to je indikován především u pacientů s menšími změnami na kůži obličeje. Thermage není plnohodnotnou náhradou chirurgické techniky facelift, takže nejlépe se tato technika hodí lidem s příznaky stárnutí pokožky obličeje a vrásky. Nejčastěji radiofrekvenční plastická operace kůže je indikována při malé vrásky, visící po tvářích, když jejich tón snížena, pokud jsou k dispozici tarzální v rozích očí, záhybech kolem úst a při vyjádření noso záhybech. Při více vyjádřené změnách pokožku obličeje radiofrekvenční plastická operace kůže může být, a v takovém případě se uchýlit k operaci.

Radiofrekvenční operace umožňuje bez operativního zásahu, aplikace anestezie a bez jakéhokoliv pooperační období zotavení získat efekt vyhlazených po dobu až 1 – 1,5 let. Lifting pokožky umožňuje získat významný vliv korekce kontur obličeje, omlazení pleti v oblasti kolem očí. Kromě toho, tato technika je efektivní v oblasti břicha, hrudníku, boků a při léčbě strií na břiše.

Kromě toho, radioliftingje indikován v případech, kdy pacient chce se zbavit vrásek, ale jiné metody jejich řešení – operace, laserový resurfacing, nebo peelingy – kontraindikován pro toho či onoho důvodu.

Nejlepší efekt radiofrekvenční šle se slaví u pacientů s jemnou pleť. Nejlepší údaj o tomto postupu jsou takové změny kůže, když chirurgie by se dalo ještě odložit. Takže, radioliftingVám umožní ušetřit finanční prostředky a čas.

Nevýhody radiofrekvenční zpřísnění kůže obličeje

Jako každá jiná metoda plastické chirurgie, radiofrekvenční face nepostrádá a nedostatků. Za prvé, všimněte si, že radioliftingnemůže zcela nahradit operaci.

Kromě toho, radiofrekvenční face hidí pacientů s příliš ochablá, visící pleť, u níž je velmi nízký tón. Takovým pacientům půl roku po radioliftingmůže potřebovat další postup. Pokud od radioliftinga jeho re-postup bez efektu, pak je indikována operace.

Jak se provádí radiofrekvenční facelift

Při radiolifting na kůži působí radiolučí vysoké frekvence, a velmi nízkou spotřebou. Speciální přípravy k postupu není nutná. Netřeba říkat, měli byste odstranit z obličeje make-up. Postup radiofrekvenční podvazky bezbolestná, ale někdy může být nutné sedace nebo místní znecitlivění.

Pacient si lehne, a lékař uvádí na kůži vysílač přístroje pro radioliftingа. Při tomto sluchátko vyzařuje rádiové vlny vysoké frekvence, a současně ochlazuje pokožku, brání ji proti opaření. Najednou lze zpracovat kůži náměstí 1-2 metrů čtverečních viz V průměru, impuls pro radioliftingtrvá 2-5 sekund, ale pro celé zpracování kůže obličeje potřebovat asi 450 impulsy.

Všimněte si, že čím vyšší je intenzita radiolučí, tím výraznější je jeho účinek, ale při tomto pacient může cítit určité nepohodlí v průběhu řízení. Samotný zákrok radioliftingtrvá v průměru hodinu, nebo o něco více.

Rekonvalescence po radiofrekvenční zpřísnění kůže

Po zákroku radiofrekvenční zpřísnění kůže na obličeji se obvykle mohou být některé otoky kůže a zarudnutí. To je v pořádku. V průměru, zarudnutí kůže může trvat několik hodin, ale někdy i déle. Otok odezní o pár dní později. Navíc, čím více je vyjádřen reakce po zákroku, tím větší účinek od ní lze očekávat.

Kdy lze čekat na výsledky radiofrekvenční zpřísnění kůže

Je-li výsledek operace nebo tvarování plastů viditelný ihned, pak pro to, aby vidět výsledky radioliftingа, budete muset počkat 1-2 měsíce, a někdy i více. To záleží na stavu pokožky v místě zákroku. V každém individuálním případě, že výsledky radiofrekvenční šle se mohou lišit. Při tomto, efekt této procedury bude intenzivnější v průběhu půl roku. Pokud žádný vliv radioliftingnení slaví postup je možné opakovat za půl roku.

Riziko komplikací radiofrekvenční zpřísnění kůže

Komplikace při radioliftingvyskytují velmi zřídka. Nejčastěji se slaví otoky kůže zarudnutí.Tyto jevy se konají sami během několika hodin nebo dnů. Kromě toho, může dojít k popálení, což vede ke vzniku blistru a jizev.

Nejčastěji je to způsobeno použitím radiofrekvenční energie příliš vysoké intenzity, nebo pokud se u pacienta příliš citlivou pleť. Někdy po radioliftingmůže slavit, svědění a podráždění pokožky. Obvykle je to také prochází několik dní.

Kontraindikace k radiofrekvenční kůže

Mezi kontraindikace k radioliftingу lze zmínit např. těhotenství, čerstvé jizvy, nebo vady kůže v předpokládané oblasti expozice, infekce a přítomnost kardiostimulátoru.

Postup radiofrekvenční zpřísnění kůže může být kombinován s jakýmkoli jiným postupy. Účinek je patrný již po prvním ošetření. Obvykle relací tempaž konají několikrát s odstupem 4 – 7 dnů. Účinek po kurzu radioliftingtrvá v průměru 1,5 – 2 roky. Doba trvání procedury je v průměru asi 40 minut. Je možné provádět opakovaných sezení.