54ZOBRAZENÍ

 

Zahrajte si na lovnou zvěř

Každý muž má v sobě po předcích instinkt lovce. Mají rádi vzrušení při lovu a proto dávají přednost kořisti před naservírovanou večeří. Nechte se ulovit, nenabízejte se mu hned na stříbrném podnose.

První rande (tzv. oťukávačka)

První rande není vlastně opravdové rande, ale většina z nás takové první „oťukávačce“ říká.
Co na sebe? Oblékněte se do vyzývavého, ale ne laciného oblečení. Nekombinujte hodně krátkou minisukni s hlubokým výstřihem. První rande by mělo být rychlé, mělo by trvat 45 minut až hodinu. Tento čas překračujte ani, když se Vám protějšek opravdu líbí. Nechte si něco i na příští schůzku, o to více se pak na ni budete těšit.

Druhé rande (nechejte ho zamilovat se)

Pro druhé rande je ideální oběd. Nechejte na něm výběr restaurace, abyste věděla, jakou si dá práci zvolit vhodné místo. Tím, že půjdete na oběd, nehrozí žádný sex a dáte mu najevo, že bude muset o Vás bojovat. Druhé rande může být trochu delší. Povězte mu o sobě co nejméně a nemluvte o svých problémech. Nechte ho, ať si o Vás vytvoří iluze a zamiluje se do Vás.

Třetí rande

Třetí rande je klíčové. Vezměte ho do Vaší oblíbené restaurace, kde se budete cítit příjemně. Dopřejte si dobrou večeři (jídlo si přece chlapi spojují se sexem), ale hlavně si nedávejte žádný alkohol. Musíte mít přece nad sebou kontrolu. Užijte si večer a zakončete ho polibkem.

Následující měsíc (buďte nedobytná jako pevnost)

Přemýšlíte nad tím, že už byste se s ním i vyspala. Jestli ho opravdu milujete, tak na to rychle zapomeňte a buďte ještě chvíli nedobytná. To ho přesvědčí, že právě Vy jste ta pravá.

 

Emancipovaná žena a snadno dostupná žena muže nezajímá a také ji velmi rychle opouští.