118ZOBRAZENÍ


V dnešní době se už líčí každá žena, každá na svůj vzhled hledí a je to jedině dobře. Být zcela přírodní je sice moc pěkné, ale pokud je kosmetika dobře zvolená můžete se ze zcela nevýrazné ženy proměnit ve výraznou a krásnou mladou dámu.

Dekorativní kosmetika přináší řadu dokonalých vlastností, které rozhodně stojí zato vyzkoušet a tak zjistit, jak se v líčidlech sami cítíte. Výrobců dekorativní kosmetiky je doslova neskutečné množství a tak je mnohdy těžké se v těch nejlepších výrobcích vyznat. Dekorativní kosmetika nás nemá jen zkrášlovat, ale i chránit před okolními škodlivými vlivy prostředí.

Například v zimě se doporučuje používat make-up, protože chrání před mrazem naopak v létě je dobré používat zejména oční krémy, které chrání okolí oči přes slunečním zářením, tím pádem i zabraňuje tvorbě vrásek.

Líčení očí

– na nalíčení očí velice záleží, především na barvách, které si pro příležitost zvolíte. Líčení by se mělo volit nejen podle ročního období, ale hlavně podle příležitosti, kterou se chystáte navštívit. Na večerní líčení je nutné používat těžké, tlumené barvy, syté odstíny, které jsou výrazné. Naopak pro denní líčení je nejlepší zvolit decentní barvy, které nejsou nijak vyzývavé, výrazné, spíš doplňují celkový vzhled.

 Líčení rtů

– u rtů se nemusíte bát výrazných barev, ale vše záleží na vašem celkové vzhledu. Důležité je, aby jste našli ten správný odstín rtěnky. Pokud ho nemáte nemusíte se bát nakombinovat několik barev dohromady a tak vytvořit tu pravou barvu.