80ZOBRAZENÍ

Láska a vztahy se dnes mění, stále více lidí píše na internetové seznamky a žije více za počítačem než mimo něj. Je to přirozený důsledek vývoje lidstva. Technologie jde stále kupředu, každá domácnost má svůj počítač a připojení na internet, pomalu už nenajdete zaměstnání, kde by se nepracovalo s počítačem a hodina informačních technologií se už vyučuje nakaždé základní i střední škole. Počítač s internetem se prostě stává pro člověka stále nepostradatelnějším, důležitějším a využívanějším přístrojem.Není proto divu, že má vliv i na vztahy a jejich utváření. Mladí, ale kolikráti  starší lidé si dávají na seznamky své inzeráty a čekají na reakce.

Každý zatouží po skutečné lásce…

Láska přes internet může být opravdu krásná a může člověku přinést mnoho radosti. Člověk, který si takto najde spřízněnou duši, se už určitě každý den těší na novou zprávu.

Jenže každý po nějakém čase začne přemýšlet o setkání a o opravdovém vztahu. Láska a její vyjadřování přes internet už prostě nestačí aon začne toužit po skutečném fyzickém kontaktu, po přítomnosti druhého, po objetí…

Chvíle, kdy se máte poprvé setkat se svou internetovou láskou, je vždycky tak trochu zvláštní. Člověk se bojí, jak to všechno dopadne,jestli se svému partnerovi či partnerce bude líbit, jestli si budou i ve skutečnosti tak dobře rozumět jako tomu bylo i za počítačem, jestli si budou mít o čem povídat, zda se nebudou nudit apod. Zároveň cítí vzrušení a má od nadcházejícího setkání spoustu očekávání.

Nelze nikdy předem říct, jak takové setkání dopadne a jestli vztah vyjde nebo ne.

Jak na to, aby láska vydržela

To, co Vám hodně napomůže v pozitivním pokračování vztahu, je upřímnost.

Když s někým navazujete vztah přes internet, buďte upřímní. Když nebudete lhát o svém zevnějšku, o svých zálibách, o zkušenostech a dovednostech i o všem dalším, je mnohem pravděpodobnější, že se Vaše láska přes internet promění ve skutečnou lásku, která může vydržet i po zbytek života.