37ZOBRAZENÍ

Obličej

Laserové odstranění chloupků je dnes poměrně populární metodou odstranění přebytečného vlasového porostu, a to jak na obličeji, tak na těle. Hlavní výhodou laserové epilace před jinými metodami odstraňování chloupků je jeho bezbolestni. Zatímco nevýhodou laserové epilace je její netrvalo, protože ona nemůže zaručit úplné a permanetný, jak se zbavit přebytečné chlupy.

V čem je metoda odstranění chloupků laserem?

Podstatou laserové epilace spočívá v tom, že vlasové žárovky laserem. Faktem je, že světlo může stimulovat růst vlasů, a zastavit ho. Navíc poznamenal, že tmavé vlasy jsou více citlivé na laserové odstranění chloupků. Faktem je, že laser je absorbována pigmentem kůže, který se nazývá melanin, který nakonec se zahřívá a je zničen, včetně vlasových žárovky.

Obvykle platí vysokeintensivého laserového záření, který je schopen nechat růst vlasů. Po ozáření laserem chloupky na těle nebo obličeji vypadnout do dvou týdnů. Při tom je možné, že bude potřebovat několik relací je laserové odstranění chloupků, protože chloupky se mohou nacházet v různých fázích jeho růstu.

Laserové odstranění rozšířených žilek, která se vztahuje k mysli fotoepilace, zaslouženě získalo velkou popularitu v kosmetice po celém světě. To je naprosto neinvazivní, bezbolestná a její účinek nastupuje rychle. Laserová epilace je vhodná pro všechny typy vlasů. Obvykle jeden puls laserového záření umožňuje zpracovat 100 -200 metrů čtverečních mm kožního krytu, takže s jeho pomocí lze rychle provést odstranění chloupků na velké plochy kůže.

Mezi používaných typů laseru pro odstranění chloupků oblibě se těší tzv . Aleksandritový laser. Kromě něj je v současné době laserové odstranění rozšířených žilek se provádí pomocí neodimovoho laseru. epilace aleksandritový laserem umožňuje již po 3 – 5 sezení trvale vyřešit problém nežádoucích chloupků na obličeji. Kromě toho, vlasy začínají vypadávat a jejich růst končí již po prvním ošetření! Krátká doba trvání impulsu aleksandritový laseru v průběhu řízení umožňuje držet více měkkou odstraňování chloupků tmavých vlasech na světlé kůži, a co je nejdůležitější, bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Díky impulsné režimu zákrok laserové odstranění kožních výrůstků tento postup se vyznačuje vlastnosti, tak, jak přesně aplikace krátkých impulsů dává horní vrstvě kůže dostatek času pro prostupu tepla , a to bez zatěžování celé kůži.