152ZOBRAZENÍ

Vy si vyberete jaký tanec se chcete naučit buď z partnerem nebo s kamarádkou jako jednotlivci.

Salsa:

Salsa je tanec bezesporu velice dynamický a energický, hravý, smyslný i romantický. Pokud ji chcete tancovat, nezáleží na věku, ani na tom, jestli jste profesionální tanečníci nebo lidé, kteří v životě netancovali. Salsa je tady pro všechny a právem si získala srdce miliónů lidí na celém světě a její popularita neustále roste. Není se čemu divit, salsa je opravdu úžasná!

V Salse se odráží vliv kultury africké, původní jihoamerické i té evropské.

Zeměmi původu je oblast Karibiku, obzvláště Cuba a Puerto Rico.

Hudba prosycena sluncem, pohodou a temperamentem nadchne každého.

Ale dost řečí! Pojďte si s námi Salsu zatančit a sami objevit, co je to Salsa.

Tango:

Tango, už jeho název vyjadřuje vášeň a smyslnost. Evokuje představu charismatických a energií nabitých klubů v Buenos Aires, kde místní obyvatelé jsou zcela odevzdáni rytmu tanga.

Vždyť je to jeden z největších symbolů argentinské kultury. Rytmy a melodie tanga si musí podmanit každého.

V našich kurzech Vás naučíme jednoduché i složitější krokové variace, koncentraci na vnitřní pocity a vnímání hudby. Tango není složité, vždyť se tancuje hlavně srdcem!Latin – American dance (jednotlivci):

Choreografie i krokové variace tohoto kurzu jsou přizpůsobeny tak, aby se daly tancovat samostatně, bez partnera a přitom si zachovali svůj typický charakter. Je to forma, která si v poslední době neuvěřitelně získala popularitu.

Vyučují ji jen tanečníci nejvyšší mistrovské mezinárodní třídy.

Při výuce je kladen důraz na správné provedení techniky, vnitřní prožívání hudby a krokovou i celkovou pohybovou dynamiku.

Naučíme Vás směs nádherných a podmanivých tanců jakými jsou Samba, Cha – cha, Rumba, Jive, Mambo a Paso Doble.

Scénický tanec a jazz dance

Tanec – jedinečné spojení pohybu s hudbou nám dává možnost vstoupit do nového světa, ve kterém zapomenete na všední starosti a prožijete radost z pohybu Můžete se nechat unést hudbou a pohybem, vyjádřit svoji osobnost, svoje pocity a nálady. Moderní a scénický tanec se zaměřuje na vnitřní prožitek hudby ztvárněný pohybem a výrazem při tanci. Nejde o přesné provedení figur, jde o radost z pohybu. Naučíte se nejvíce používané základní techniky moderního tance i základy klasického baletu. A k tomu ještě správné dýchání, ovládání celého těla, uvolnění a protažení a posílení všech svalů. Při scénickém tanci máte prostor vyjádřit a ukázat své pocity, fantazii a přirozenost. S tancem můžete začít kdykoliv. Nezáleží na věku, jen na chuti pohybovat se s hudbou.


Vždyť pohyb je nádherná a zdravá věc a tanec patří bezesporu k těm nejestetičtějším a nejzdravějším pohybovým aktivitám vůbec.