679ZOBRAZENÍ

Brouzdám po internetu a přitom jako kulisa hraje televize. První program (jiný teď po digitalizaci nechytáme, na kouzelnou krabičku za pár tisícovek si musíme počkat). A tu jsem zaslechla v upoutávkách, že bude pokračování cyklu, který jsem neviděla. To by bylo taky jedno řešení…

Jít s kůží na trh, do televize… pomohli by nám a možná i dali nějakou korunu za natáčení… Ale ten můj, když viděl lísteček s telefonním číslem a poznámkou „Krotitelé dluhů“ řekl rovnou: Opovaž se někam volat a zveřejňovat moji osobu. To se s tebou raději rozejdu!“ Hm, tak nic…

Ale odborný poradce by se hodil. Finanční poradci, tolik reklam a kde jste, když vás člověk opravdu potřebuje? To umíte jenom vnucovat životní pojištění a když člověk potřebuje opravdu podat ruku, když se topí, tak nejste, nevíte, neumíte?

Tak jsem si alespoň našla zmíněný pořad v archívu Čt. Je dobře, že máme internet a digitální archiv a možnost přehrát si, co se odvysílalo a co jsme prošvihli. Takže to je dnešní můj kulturně-vzdělávací zážitek.

Krotitelé dluhů – odvysílané díly 1. řady

Odkazy směřují na články České televize, kde můžete rozkliknout k přečtení rady finančních poradců k danému tématu a nebo si můžete přehrát video celého odvysílaného dílu.

Mladí manželé Kalloovi řeší zásadní problém – mohou přijít o střechu nad hlavou. Vzali si hypotéku na bydlení a kvůli banální chybě nesplnili požadavky banky.