339ZOBRAZENÍ

Podobně, jako hydratujete a vyživujete svojí pokožku, myslete i na svoje vlasy. Vlasy jsou korunou krásy a také proto je důležité o ně pečovat. Vždyť jsou to právě ony, které nám dotvářejí a zvýrazňují obličej.

Krása vlasů závisí na jejich zdraví

Pokud jste se o vaše vlasy přes léto moc nestarali, je dobré sáhnout po nějakém přípravku s obnovující péčí.

•Proteiny, které takovéto přípravky obsahují, vlasovou strukturu hloubkově regenerují.

•Vlasy tak získají zpět svůj lesk, hebkost a budou plné života.

Na trhu si můžete zakoupit různé šampony, kondicionéry, kúry, ale třeba také i noční sérum, které se o vaše vlasy postará během spánku.

Vlasová kosmetika je jedním ze způsobů, jak si udržet zdravé vlasy. Pokud jsou vaše vlasy ale příliš zničeny, obraťte se na kadeřnický salon. Tady si rovnou můžete nechat zkrátit konečky vlasů. Zkrácením se odstraní roztřepené konečky a vlasy naberou další potřebnou sílu.

Řeknete ANO vlasové kosmetice

Pokud máte jemné, nepoddajné vlasy a venku není ideální počasí, je na místě otázka, jak si udržet hezký účes až do práce.

Použijte kvalitní vlasovou kosmetiku v podobě laků nebo tužidel se speciální technologií proti vlhku. Nemusíte se pak obávat slepených vlasů, či splasklého účesu. Vlasy vám hezky udrží tvar a budou vypadat přirozeně.

Jak šampon používat?

Při mytí vlasů zásadně používáme šampon, který vybíráme podle typu vlasů. Můžete si vybrat i více druhů a střídat je. Na podzim je ale vhodné používat šampon např. s obsahem jojobového oleje, který vlasy hydratuje a chrání před nepříznivými vlivy prostředí.

•Nebraňte se deštníkům, nebo i různým čepicím, šátkům či kloboučkům.

•Pokud toužíte po lesku a zdravě vypadajících vlasech, zkuste třeba nové barvy na vlasy.

Kde nakupovat přípravky na vlasy?

Pokud nestíháte zajít do nejbližší drogerie či lékárny, vsaďte na pohodlí domova a objednejte si kosmetiku přes internet. Internetová lékárna mnohdy nabízí nejenom větší sortiment, ale i výhodnější ceny.