152ZOBRAZENÍ

Jak zhubnout a nehladovět - Čemu se vyhnout - K čemu slouží index BMI - Hubnutí boků

Chceme -li zhubnout, měl by to být spíše dlouhodobý proces a hubnutí bychom neměli příliš uspěchat. Pokud se hubne příliš rychle, může to být pro naše tělo nezdravé a příliš velký úbytek na váze může někdy i výrazně škodit našemu zdraví. Jsou ale situace, kdy prostě potřebujeme zhubnout co nejrychleji.

Pokud se ptáte, jak zhubnout za měsíc, poradíme Vám jak zhubnout i v takto krátkém časovém intervalu a to i bez zbytečného hladovění nebo braní škodlivých prášků. Zhubnout za měsíc se určitě dá, ale samozřejmě za tuto dobu nelze čekat žádné zázraky. Několik kilogramů ale za měsíc určitě zhubnout můžeme.


Jak zhubnout do měsíce

Abychom se nám podařilo zhubnout do měsíce, je třeba si nejdříve stanovit plán našeho hubnutí. Ideální je poradit s nějakým odborníkem, např. lékařem nebo nutričním poradcem, každopádně k úspěšnému výsledku je třeba změnit nejen stravování, ale také se během tohoto měsíce co nejvíce hýbat.

Jídelníček by měl obsahovat méně kalorií než obvykle, ale samozřejmě se zachováním všech důležitých látek, které naše tělo potřebuje. Neměly by v něm chybět vitamíny a minerály a základ by měla tvořit čerstvá zelenina a ovoce. Nesmíme rozhodně podcenit ani pitný režim a v jeho rámci dávat přednost čisté vodě, případně jiným neslazeným nápojům.

Jak zhubnout co nejrychleji

Pro co nejrychlejší hubnutí je potřeba si opravdu pečlivě hlídat přijaté kalorie a velkou pečlivost věnovat výběr těch správných potravin. Pokud např. budeme jíst zdravě s dostatkem ovoce a zeleniny, ale vše budeme zapíjet colou nebo jinými sladkými limonády, potřebný efekt se nedostaví. Jestliže chceme zhubnout skutečně rychle, je třeba se co nejvíce věnovat nějakému aktivnímu pohybu. Ideální může být např. běh, plavání, cyklistika, případně jiné druhy sportů, při kterých naše tělo spálí hodně kalorií. Vhodné je také třeba cvičení, aerobic, posilování a další aktivity. Pokud nejsme zrovna sportovně založení, je třeba nahradit sport alespoň pravidelnými dlouhými procházkami.

Sdílejte