128ZOBRAZENÍ


Prodlužování vlasů je v poslední době horkým tématem, co se týče úpravy vlasů. Ženy s řídkými a jemnými vlasy si nechávají vlasy zahustit, ženy s krátkými vlasy zase prodloužit. Pokud i vás tato technika oslovila, tak čtěte dál.

Co je třeba si před prodloužením ujasnit

Jestliže o prodloužení vlasů skutečně uvažujete, měla byste zvážit, zda máte dostatečně dlouhé vlasy(jako minimum se uvádí délka 6 cm) a zda vám vlasy nadměrně nepadají. Zvažte také kolik hodláte do vlasů investovat. Vlasů je na trhu spousta, ve všech barvách (k dostání jsou třeba i neonové nebo pastelové barvy), typech a délkách. Čím delší vlasy, tím vyšší cena.

 3 nejznámější druhy vlasů určených k prodlužování

- Vlasy evropské

Jsou považovány za nejlepší a nejkvalitnější vlasy na trhu. Také mají k našim evropským vlasům “nejblíže”. Bohužel jsou také ze všech nejdražší, jejich cena jde do tisíců korun. Nehodí se pro každý typ vlasů a některým ženám po aplikaci “sjíždějí”.

- Vlasy indické

O něco ménně kvalitní vlasy, jejich životnost se pohybuje kolem 2 let. Více se cuchají, velmi rychle nabudou na objemu a mají sklon k vlnění.

- Vlasy čínské

Nejménně kvalitní vlasy se sklonem k lámání. Jsou ovšem nejlevnější variantou. Nedoporučuje se používat tyto vlasy k prodlužování světlých vlasů.

Na výběr budete mít z mnoha technik, každá má své výhody, ale i nevýhody.