226ZOBRAZENÍ

Krásné gelové nehty zvládnete i sama doma ... ...

Upravené, čisté a pěkné nehty jsou naší vizitkou. Postarejte se o to,aby vaše nehty vypadaly vždy krásně. Nezanedbávejte sebe ani své nehty.Dbejte na jejich tvar, barvu, vzhled, zdobení, kůžičku kolem nich apod.Uvidíte, že s krásnými nehty se budete cítit mnohem lépe.


Gelové nehty

O krásných nehtech sní snad každá žena. Některé ženy mají nehtypřirozeně krásné a zdravé, nelámou se jim, netřepí a dokáží narůstpřesně tak, jak si přejí. Bohužel ne každá žena má takový dar odpřírody. Jednou z variant, jak docílit krásných a pevných nehtů, jsougelové nehty.

Vždy upravené, a pokud jsou i šikovně udělané, na pohledk nerozeznání od vlastních. Gelové nehty jsou zkrátka to právě, jakdocílit perfektního vzhledu a jak si zvednout sebevědomí.

Populární gelové nehty

V dnešní době už nejsou gelové nehty nic cizího. V současné doběse jedná vyloženě o velice populární trend v oblasti módy. Gelové nehtymají hned několik kladných vlastností. Jsou odolné, trvanlivé, ohebné apevné. Na takové nehty si snadno a rychle zvyknete a uvidíte, že život beznich si už ani nedokážete představit.

Pokud vás láká, udělat si gelové nehty, zkuste Rájnehtů.cz, kde najdete veškeré pomůckyk jejich tvorbě. Od pilníků, gelů, laků, po ozdoby až celé nehtovésady. Pokud nechcete trávit čas v nehtových studiích a salónech, můžetesi udělat nehty sama v klidu domova.

3 týdny

Trvanlivost gelových nehtů je zhruba tři týdny. Někomu vydrží krásnéi tři měsíce. Během této doby se o nehty nemusíte vůbec starat.Nejdůležitější roli hraje rychlost růstu vašich přirozených nehtů.Gelové nehty po odrůstání nevypadají hezky a musí se nechat doplnit.

Výhodou nehtů mimo trvanlivosti, tvrdosti, ohebnosti, lesku a vzhledu i jevysoká trvanlivost laku, možnost vybrat z různých ozdob (nail art) atd.Jsou velice populární a univerzální, hodí se ke každépříležitosti.

Módní doplněk

Gelové nehty se stávají módním doplňkem posledních let. Užívají jes velkou oblibou nejen mladé ženy, ale také starší generace žen. Jepravda, že každá žena bez ohledu na svůj věk si zaslouží mít své nehtyupravené, krásné a moderní.

Upravené nehty dokážou, zvednou sebevědomí a jednoduchým ozdobením,lakem či kamínky zazáříte nejen ve společnosti.

Trendy nehty

Stejně tak jako oblečení a móda, tak i gelové nehty podléhají módě.Největší zájem je o třpytivé nehty, zvířecí motivy a květinovévzory. Velice oblíbený se stává také tzv. 3D efekt, kdy např. kytičkyv gelu jako když plují. Při výběru zdobení nehtů se snažte zvolittakový styl, aby vám slušel a typově seděl k vaší osobnosti.