283ZOBRAZENÍ

Dali jste si letos na Nový rok nějaké předsevzetí? Pokud ano, pak si pravděpodobně přejete zhubnout, nekouřit a dodržovat zdravý životní styl. To jsou totiž tři největší novoroční favorité.

Co si ale máme pod pojmem zdravý životní styl představit?

Zásady zdravého životního stylu

  • Zdravá a pravidelná strava
  • Dostatek pohybu i spánku
  • Vyhýbat se stresu


Jednoduché, ale řídíme se jimi? Vždyť běžně se nezdržujeme anis přípravou snídaně. Přitom snídaně patří k základu zdravéhoživotního stylu!

Proč pravidelně snídat?

Některé naše orgány jsou v noci velmi aktivní a tělo ráno potřebujedodat energii. Snídaně je nejdůležitější jídlo dne, bez ní tělo začnečerpat energii ze svalových bílkovin a navíc se zpomalí metabolismus. Nadsložením snídaně se vyplatí trochu přemýšlet, aby vám nastartovalatělo a pomohla předejít únavě a nesoustředěnosti či nadváze.

Co patří ráno na talíř

Komplexní sacharidy (celozrnné pečivo, ovesné vločky)

Ovoce Bílkoviny (například mléčné výrobky)

Velmi vhodné jsou obilné kaše s ovocem a ořechy. Kaší doplnímeenergetické zásoby, rozhýbeme metabolismus a navíc si pochutnáme. Pokudráno nemáte čas vařit si kaši a přesto byste si ji rádi dopřáli jakozdravý začátek dne, kupte si Zdravou snídani.

 


Co je to Zdravá snídaně?

Zdravá snídaně je novinka od OBEZINu, vyvinutá nutričními specialisty.Základem je jemně mletá ovesná kaše, která je dochucená nesířeným,ručně krájeným prémiovým sušeným ovocem. Ovoce je krájené na většíkusy, takže se můžete nechat unášet na vlně lahodné ovocné chuti.Zdravá snídaně neobsahuje žádné konzervanty, ani barviva, vybrat simůžete z dvanácti druhů příchutí (kombinace různých druhů ovoce,semen a ořechů). Zdravá snídaně je balená v praktických kelímcích ajejí příprava vám nezabere ani pět minut.

Začít ráno zdravě už nemusí být problém!