366ZOBRAZENÍ

Britney Spearsová sní o šarmantním muži, který ji bude nosit na rukou. Ulovila ovšem Kevina Federlinea, který příliš vychování nepobral a postrádá základy společenského chování. Zpěvačka se nyní nechala slyšet, že manželovi zaplatí speciální kursy „šarmu a slušného chování“. Workshop šarmu organizují pravidelně v Beverly Hills vyškolení terapeuti, píše magazín NW.

A Kevin se zřejmě nebrání. Navíc k tomu dodal, že jeho manželství s Britney nikdy neskončí rozvodem, jako například vztah Nicka Lacheye a Jessiky Simpsonové. Chce být se zpěvačkou navždy. Federline věří, že Nick a Jessica na svém vztahu nepracovali dostatečně tvrdě. Zda myslel tvrdou psychickou práci či tvrdé rány pěstí, nedodal. „Jsem v jiné situaci. Nebráním se rozvodu. Do haj*lu z ním. Nevěřím na nic takového, věřím jen na pevný vztah, který s Britney máme,“ vysvětluje Federline.

Zajímavé také je, proč si Kevin vybral jako příklad právě končící vztah Nicka a Jessiky. Bývalý tanečník Lachey má totiž právo na mnohamilionové výživné, které mu musí Simpsonová vyplatit. Páru totiž po svatbě společně vzrostla popularita. Na vzestupu se tedy podílel i Nick. „Rozhodně na to má chlap právo. Na všem se podílel. Vyrostli spolu na reality show Newlyweds. Mají bohatství, které patří oběma,“ sdělil Kevin. Jako by chtěl dodat, že podobně je to i s ním a Britney.