80ZOBRAZENÍ


Osvěžte svůj vzhled tímto barevným líčení očí. Dejte zelenou zářivým a veselým barvám. Použijte své dovednosti, slaďte barvy se svojí pletí a vytvořte si fascinující líčení očí!

Vyčnívejte z davu s okouzlující designem. Změňte se na disco divu a prozařte celý večírek. Zapojte svoji fantazii a experimentujte s barvičkami. Váš pohled by měl hlásat:“Jsem in, jsem cool“! Inspirujte se těmito tipy z 80. let. Aneb ať žije disco styl. Disco je význačné svou extravagancí a barevností. Opět zde platí pravidlo: neberte líčení jako činnost, nýbrž jako umění! Předveďte se a podtrhněte svůj styl.

Mrkněte na tyto vynikající odstíny a prorazte jimi na párty nebo probarvěte jarní dny. Jaro překypuje barvami. Inspirace je všude kolem vás, stačí se jen pořádně dívat. Fialová, zelená a další odstíny modré vám pomohou vytvořit zářivé oční líčení. Nebojte se výrazných barev! Místo toho je mějte po ruce! Váš styl je ukazatelem vaší osobnosti a prozradí na vás tolik věcí. Neschovávejte se za neutrální líčení, pokud vaše osobnost touží po změně. Vyzkoušejte barevné vzory, skombinujte je s kouřovým líčením. Na druhou stranu se můžete držet koketního líčení, které vám dodá ještě větší kouzlo.

Přidejte šťávu svému vzhledu metalickými a neonovými barvami. Jaro už dorazilo takže řekněte „sbohem“ neutrálním barvám a „čááu“ žhavým barvičkám!

Neexistuje pravidlo, že by se měla používat jenom jedna zářivá barva na víčka. Ty z vás, které nejste nováčci v používání stínů a barev mohou experimentovat s více barvami najednou. Vezměte si příklad z duhy-tak svěží a zářivé barvy! Inspirujte se duhou stejně jako umělci a staňte se umělkyní.