Krásná a zdravá

Časopis o všem, co zajímá moderní ženu

Jaké jsou PODZIMNÍ TRENDY v líčení? NEJVYŠŠÍ ČAS NA NÁKUP NOVÉ KOSMETIKY!!!

Jaké jsou PODZIMNÍ TRENDY v líčení? NEJVYŠŠÍ ČAS NA NÁKUP NOVÉ KOSMETIKY!!!

VIZÁŽISTI VÁM VYRAZÍ DECH,  LETOS SE TOTIŽ ŽÁDNÁ Z NÁS NEOBEJDE BEZ KVALITNÍ ČERNÉ TUŽKY NA OČI, VÝRAZNÉ RTĚNKY A BAREVNÝCH STÍNŮ.

NEPŘEHLÉDNUTELNÉ OČNÍ LINKY

Také nemáte ještě odvahu na tuto, pro makeup artisty běžnou klasiku? Nebo patříte k těm, které oční linky nikdy neomrzí? Ať tak či tak, s černou tužkou na oči nebo očními linkami se dá téměř čarovat, a možností, jak si s jejich pomocí nalíčit oči, jsou téměř neomezené. Letošní podzim se klade důraz především na zvýraznění spodní oční linky ve stylu líčení z osmdesátých let. Lehce rozmazané až rebelské líčení je nyní v kurzu stejně tak, jako oči orámované černou linkou kolem dokola. Pokud máte odvahu vybočovat z davu, klidně tužkou čmárněte i úplně mimo obvyklá místa. Uvidíte, jak nezvykle to vaši tvář změní.

MODERNÍ GOTIKA

Výrazné až drsné líčení patří k podzimu. Dá se říci, že nás čekají temné časy, alespoň co se líčení týče. Kromě výrazných očí se na podzimních molech objevuje i nápadná rtěnka. Ano, letos se mnozí špičkoví vizážisté inspirovali pochmurným gotickým stylem. Sluší porcelánově bledé pleti, na které pak vynikne typické kouřové líčení očí a sytá tmavá (často rudá až upíří) rtěnka. Odvažte se a zkuste tento styl líčení nejen na večer, ale i na běžné denní nošení.

PODZIM HRAJE BARVAMI

Již v létě, ale teď ještě víc, jsou v módě zářivé třpytky a smělé barevné oční stíny. A co víc? Odvážné kombinace obojího najednou. Dokonce se stále více objevují neuvěřitelné kombinace zelených a růžových očních stínů, a ani blyštivé třpytky kolem oční nejsou k zahození. Chcete být zajímavá? Prostě popusťte uzdu své fantazii.

PŘIROZENÁ A SVĚŽÍ I NA PODZIM

Jste konzervativní a všechny předchozí trendy vás spíše děsí a nedovedete si představit právě toto na svém obličeji? Prostě spíše toužíte po přirozeném nenápadném looku? Není problém, ale neznamená to, že budete vypadat jako když jste se právě probudila! Ideální volba je takzvané nahé líčení, které – pokud je správně provedené, sluší snad každé ženě bez ohledu na věk. A ta letošní přirozenost je dovedena do maxima. Základem je perfektní make-up, lehce zbarvený balzám na rty a jemný dotek řasenky.