Krásná a zdravá

Časopis o všem, co zajímá moderní ženu

ESA podzimního šatníku

ESA podzimního šatníku

NEWYORSKÝ TÝDEN MÓDY UDÁVAJÍCÍ NOVÉ PODZIMNÍ TRENDY PRO ROK 2017 PŘINESL HNED NĚKOLIK KOUSKŮ, KTERÉ BYCHOM SI MĚLI ZAPAMATOVAT. BUDOU SE NÁM TEĎ NA PODZIM OPRAVDU HODIT A JESTLIŽE MILUJETE MÓDU, TAK JAKO MY, PAK JSTE URČITĚ ALESPOŇ PO OČKU SLEDOVALI AKTUÁLNÍ TRENDY Z PODZIMNÍ KOLEKCE MNOHA SVĚTOVÝCH MÓDNÍCH DOMŮ, A POKUD JSTE NEMĚLI TU MOŽNOST, JSME TU MY A NACHYSTALI JSME PRO VÁS VÝTAH TOHO, CO BY VÁM OPRAVDU NEMĚLO UNIKNOUT A ČEMU BYSTE MĚLI VĚNOVAT POZORNOST.

A KTERÁ  ŽE TO ESA JSOU, JENŽ VÁM NESMÍ CHYBĚT V ŠATNÍKU? 

. TŘÁSNĚ

. STŘÍBRNÁ BARVA

. ROLÁK

. UŘÍZNUTÝ TOP

TŘÁSNĚ

Dobře, na loňských přehlídkových molech jim to taky slušelo a pokusy vrátit do módy semišové bundy, kabelky a dokonce i boty s třásněmi byly docela úspěšné. Letos jsou ovšem třásně elegantní. Ty nám nyní mohou oživit celý outfit. Chcete vyčnívat z řady a ukázat svému okolí, že se nebojíte experimentovat? Ano, určitě po nějakých sáhněte.

STŘÍBRNÁ

Odstínem stříbrného kovu podzimní kolekce francouzských návrhářů jenom hýřily. Ve jménu stříbrné byla zasvěcena markantní část kolekcí všech módních domů. Lesk kovu vidíme mezi trendy odstíny velmi rádi a využili jsme jej již v létě na sandálech a kabelkách.

ROLÁK

Další módní kousek, který opět získává obrovskou popularitu – roláky. V jeden čas na ně nikdo nedal dopustit, později zájem o ně poklesl a postupem času tak nějak vymizely z našich šatních skříní. Což je ale škoda, protože v tomhle roce zase půjdou do módy!  Nosit se budou roláky všeho druhu – trendy jsou především v bílé barvě

UŘÍZNUTÝ TOP

Asi v podzimních dnech tolik nezahřeje, ale budete vypadat opravdu stylově. Ženy, které chtějí zaujmout, určitě neodolají kratším i nerovnoměrně ustřiženým verzím a odvážnější budou nosit bez vrstvení spodních triček nebo halenek. Ovšem, milé Krásky, tady je na místě soudnost, jaké bříško z krátkého topu vykukuje…