Krásná a zdravá

Časopis o všem, co zajímá moderní ženu

Copánky na léto nebo do bazénu

Copánky na léto nebo do bazénu

Přichází to nejkrásnější roční období, na které se určitě většina z vás těší nejvíce.  Zasloužená dovolená, sluníčko, pláže, cestování, relax... Každá z nás má o trávení volna jinou představu, ale co s vlasy v letních dnech řeší skoro každá žena. Slunce, slaná voda a časté namáčení vedou k vysušování a cuchání vlasů. Po prázdninách je pracně za pomoci mnoha přípravků dáváme do pořádku. Určitě chcete skvěle vypadat i na dovolené a vlásky alespoň trochu šetřit. Nosit stále jen svázané vlasy do culíku je přece jen trochu nuda. Rozpuštěné vlasy zase nevydrží dlouho upravené. Tak buďte kreativní a malinko si pohrajte. Co takhle jednoduché a skvěle vypadající copánky? Vypadají rafinovaně, a především jsou neskutečně praktické a vydrží i celodenní koupání. Máme pro vás malou inspiraci.

Co takhle klasický pletený cop, tentokrát, ale pevně spletený těsně za uchem a s pěšinkou na straně? Budete v něm vypadat elegantně a je neskutečně praktický.

Ideální účes na pláž, ve kterém určitě zaujmete. Rozdělte vlasy uprostřed na pěšinku a pak ještě po stranách na polovinu a upleťte z každé ze čtyřech částí vlasů klasický francouzský cop. Vydrží vám celý den.

Rozšafná a zábavná budete ve dvou copáncích. Pipi byla přece boží, tak co si na dovolené trošku nepohrát…